oznakowania BHP i RODO.

Bądź gotowy. Nie daj się zaskoczyć.

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest bardzo ważnym aspektem dla dużych pracodawców. Warto być przygotowanym na kontrole Państwowej Inspekcji Pracy czy Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Poza wdrożeniem procedur równie istotne jest odpowiednie oznakowanie urządzeń, pomieszczeń oraz innych elementów podlegających krajowym regulacjom.

Prosta naklejka może skutecznie przekazać istotne informacje na temat prawidłowego użytkowania, zachowania w danej sytuacji lub możliwości wystąpienia zagrożenia. Naklejki BHP oraz RODO nie tylko podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowników, ale także wspierają prawidłowe zachowania pracowników.

zainspiruj się
ZOBACZ GOTOWE POMYSŁY

Zamów zestaw próbek!

Korzystając z poniższego formularza poznasz pełne możliwości współpracy z otwarcie nastwioną rodzinną firmą z Radomia. Zostaw swój namiar, a oddzwonimy w godzinach 8:00 – 16:00, by ustalić jakie darmowe próbki przygotować dla Ciebie.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

  Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

   Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).

   Podoba Ci się ta strona? Za wykonanie odpowiada zaprzyjaźniona agencja marketingowa Dream Pictures.