rozpoznawalność firmy.

Wklej się w głowy swoich klientów

Każdemu producentowi zależy na rozpoznawalności swojej marki. Istnieje wiele sposobów na oznakowanie różnego rodzaju produktów, jednak jednym z najprostszych jest oklejanie, ponieważ nie wymaga zakupu dodatkowych urządzeń znakujących jak własna grawerka czy drukarka UV. Znakowanie towarów za pomocą naklejek we własnym zakresie ogranicza także koszty logistyczne wynikające z przesyłania produktów/podzespołów do firm zewnętrznych. Należność i brak minimów logistycznych to główne zalety znakowania naklejkami. Jednocześnie przy wyborze odpowiedniego rodzaju kleju oraz zabezpieczającego laminatu będą trwałe tak długo jak sam znakowany produkt.
zainspiruj się
ZOBACZ GOTOWE POMYSŁY

Zamów zestaw próbek!

Korzystając z poniższego formularza poznasz pełne możliwości współpracy z otwarcie nastwioną rodzinną firmą z Radomia. Zostaw swój namiar, a oddzwonimy w godzinach 8:00 – 16:00, by ustalić jakie darmowe próbki przygotować dla Ciebie.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

  Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

   Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).

   Podoba Ci się ta strona? Za wykonanie odpowiada zaprzyjaźniona agencja marketingowa Dream Pictures.