oznakowanie ostrzegawcze.

Dbaj o sprawy naprawdę ważne

Ze względów bezpieczeństwa wiele urządzeń i maszyn wymaga naklejek ostrzegawczych. Naklejki swoim kolorem i kształtem przyciągają uwagę i ostrzegają przed grożącym niebezpieczeństwem. Dzięki nim można uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z uszkodzeniem mienia lub obrażeniami ciała.

Ponadto większość maszyn i urządzeń posiada kilka włączników, pokręteł, przełączników, potencjometrów etc. Dla prawidłowej obsługi należy w sposób widoczny i przejrzysty opisać funkcjonalność poszczególnych elementów. Dobrym rozwiązaniem do tego typu zadań są naklejki, które mogą być dostosowane rozmiarem i kształtem do konkretnego produktu. Naklejki mogą być dodatkowo zabezpieczone laminatem, który chroni je przed wodą, promieniami UV, czy innego typu zabrudzeniami oraz znacznie wpływa na poprawę odporności na ścieranie – dzięki czemu wzrasta ich żywotność nawet w trudnych warunkach.

zainspiruj się
ZOBACZ GOTOWE POMYSŁY

Zamów zestaw próbek!

Korzystając z poniższego formularza poznasz pełne możliwości współpracy z otwarcie nastwioną rodzinną firmą z Radomia. Zostaw swój namiar, a oddzwonimy w godzinach 8:00 – 16:00, by ustalić jakie darmowe próbki przygotować dla Ciebie.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

  Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

   Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).

   Podoba Ci się ta strona? Za wykonanie odpowiada zaprzyjaźniona agencja marketingowa Dream Pictures.