branding w punkcie sprzedaży.

Prosty temat. Wielki efekt.

Skuteczność w sprzedaży w dużej mierze zależy od tego czy skutecznie komunikujemy to co oferujemy. Biznes oparty na sprzedaży stacjonarnej, w sklepach, lokalach gastronomicznych, punktach mobilnych czy na pasażach handlowych do dyspozycji mają cały szereg metod by przykuć uwagę potencjalnych klientów.

Jednym z tańszych i skutecznych rozwiązań jest komunikacja za pomocą naklejek: na witrynach, na drzwiach wejściowych, na ekspozytorach, bezpośrednio na asortymencie, na fototapetach, na podłogach… W tym zakresie zasadniczo ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Pomagamy w znalezieniu najlepszych form wsparcia reklamy POS i outdoor.

zainspiruj się
ZOBACZ GOTOWE POMYSŁY

Zamów zestaw próbek!

Korzystając z poniższego formularza poznasz pełne możliwości współpracy z otwarcie nastwioną rodzinną firmą z Radomia. Zostaw swój namiar, a oddzwonimy w godzinach 8:00 – 16:00, by ustalić jakie darmowe próbki przygotować dla Ciebie.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

  Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego.

   Zaznaczenie powyższych zgód jest dobrowolne. Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane (RODO).

   Podoba Ci się ta strona? Za wykonanie odpowiada zaprzyjaźniona agencja marketingowa Dream Pictures.